Kontakt

Mám provedených stovky instalací v oblasti výpočetní techniky, zabezpečovacích ústředen, telefonních ústředen, přístupových terminálů, snímačů otisků prstů, videotelefonů v budovách, audiotelefonů, instalace zabezpečovací ústředny bez elektrické energie, taktéž kamer.

Abych mohl toto vše provádět, musím mít mnoho školení a certifikací, odbornou způsobilost elektro nevyjímaje, zde je vystavovat mi nepřipadá nutné. Mým cílem je vždy dodat a nainstalovat přesně co člověk potřebuje, vše vyzkoušené a naprosto funkční, nikdy neodcházím od nedokončeného úkolu. 🙂

Pokud máte nějaké přání v oblasti elektroniky, neváhejte zavolat, řešitelné je téměř vše, v nehorším případě to bude mimo mé možnosti.

Dělám například videotelefony, klasické telefony, telefonní ústředny Panasonic, bezdrátové routery, datové rozvody, prostě co je potřeba vyřešit, to vyřeším. 🙂

Kontaktovat mě můžete na mém telefonním čísle nebo případně emailem. Osobní návštěvu lze také uskutečnit, ale pouze po předchozí domluvě, neboť nemusím být přítomen, mohu být u zákazníka na instalaci nebo servise.

Zařízení která dodávám také vždy funguje dle požadavků zákazníků bez jakýchkoli problémů. Další podpora při provozu zařízení je samozřejmostí.

Ivan Bouška – DRELIN

Vily 188, 560 02 Česká Třebová

Tel: 777 334 470

Email: drelin@seznam.cz

IČO: 437 21 559

DIČ: CZ6804232182

Jsem plátce DPH.