Ústředny Paradox

Zabezpečovací ústředny Paradox je to nejlepší co je na trhu k dispozici.

Jsou to léty prověřené spolehlivé a kvalitní zabezpečovací ústředny, které mají spoustu užitečných vlastností a funkcí. Spolehlivost a kvalita je zde na prvním místě.

Zabezpečovací ústředny Paradox již nejsou tak jednoduché zařízení, proto si je nemůže nainstalovat koncový uživatel sám, ale je potřeba certifikovaná firma která tyto ústředny umí nainstalovat a zprovoznit dle potřeb a požadavků zákazníků.

Jedná se o rozsah od malých zabezpečovacích ústředen až po velké systémy se 192 čidly, což už je hodně velký objekt.

Udělám vám nabídku na potřebné zabezpečovací zařízení od Paradoxu, které bude vyhovovat vašim specifickým požadavkům. Každý má jiné potřeby a požadavky, zde se nedá již dělat nějaké instalační sety universální pro každého, vše je již individuální.


 

Integrovaná bezdrátová zabezpečovací ústředna MG6250

Tato ústředna může být rozdělena na 2 podsystémy, 2 vstupy na základní desce. Počet uživatelů a klíčenek – 16, maximální počet bezdrátových zón je 64. Integrovaná záložní baterie pro případ výpadku elektrické energie.

Další info: letak-MG6250


 

Řada ústředen Paradox Spectra, Magelan

Tyto ústředny mohou připojit až 32 zón a 32 uživatelských kódů. Zde je možné kombinovat desky ústředen které mají podporu buď jen drátových detektorů, nebo i bezdrátových periférií. Dle potřeb jsou od 10 zón na základní desce až po 32 zón na základní desce nebo pomocí bezdrátových periférií. Lze k nim připojovat mnoho druhů komponentů.

Další info: EZS-letak-spectra-magellan


 

Ústředna Paradox EVO

Toto je největší zabezpečovací ústředna od firmy Paradox, která umí připojit velké množství čidel a dalších prvků buď pomocí drátového provedení na sběrnici, na vstup, případně pomocí bezdrátového připojení kde není možné použít drátové připojení. Počet hlídaných smyček je až 192. Počet uživatelů může být až 999, kteří mohou mít svůj kód. Je také možné připojit například čtečky karet, atd. Zde je již k dispozici 8 podsytémů, tedy se mohou zabezpečit 8 jednotlivých nezávislých nebo závislých systémů.

Další info: EZS-letak-digiplex-evo